Müşteri Hizmetleri

Hakkımızda

Wentway Hava Perdeleri olarak Firmamız Dizayn Klima olarak ana gayesi yüksek kalitede ve benzerlerinden üstün özellikte ürünler üretmek,bu hava perdelerinin satış sonrası en iyi derecede servis hizmetlerini vermek, müşteri ihtiyaçlarının ötesinde sunumlar yaparak müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmaktır.Bizler, Hava Perdeleri, üretimde ileri teknoloji kullanmak ve personelin verimli çalışmasını sağlayarak fiyatlarda müşteri lehine gelişmeler elde edip şirketimizin sektördeki yerini daha da üst sıralara taşımak ana hedefimizdir. Bizler Hava Perdeleri üretirken son teknoloji imkanlarından yararlanmak ve ürünleri ülkemizin aynı zamanda dünyanın her yerine ulaştırmak için çalışıyoruz. Hedefimiz Hava Perdeleri üretiminde bir DÜnya Markası olmaktır.Hava Perdeleri, Çalışma ortamının ve koşullarının ve kalite yönetim sistemimizin iyileşmesi için çaba sarf etmek, bu konuda tatmin olmadan daha iyi koşullar oluşturma çalışmalarının devamını sağlamak, bunun için eğitime her şeyden fazla önem vermek temel prensibimizdir.

Hava Perdeleri, Kısa ve uzun vadeli akılcı ve dürüst politikalar uygulayarak şirketimizin sektördeki iyi ismini ve geçmişini de dikkate alarak, şirketin kararlı , ekonomik ve dinamik yapısını muhafaza etmek ve dışarıya şirketimiz adına verilen güven duygusunu daha da arttırmak temel düşüncelerimizdendir.

Hava Perdeleri, Yeni ve hızlı gelişen teknolojiye hızla ayak uydururken karlılıktan önce insan sağlığı ve memnuniyetine öncelik vermek suretiyle gelişmek ve yeni yatırımlar yapmak prensibimizdir.

Hava Perdeleri, Yeni yüzyılda gelişen piyasa ekonomisine ayak uydurmak kendi sektörümüzde taklit eden değil taklit edilen pozisyonumuzu korumak ve bu konudaki verimliliğimizi arttırmak genel politikamızdır.

Bizler Hava Perdeleri Üretiminde rakipsiz bir Türkiye Firmasıyız. Wentway Hava Perdeleri Sağlıklı Çözüm Mükemmel Seçenekler.

Bizim ürettiğimiz hava perdelerinin en büyük özelliği %100 metal aksam olması ve 10 yıl kullanım ömrü olmasıdır.

Hava Perdeleri Nedir ?

Hava perdesi, insanların veya araçların erişimini sınırlamadan verimli bir şekilde iki farklı ortamı ayırmak için kapı üzerinde görünmez bir hava bariyeri yaratan, fan destekli bir cihazdır.

Hava perdeleri avantajları ve faydaları nelerdir ?

Enerji tasarrufu sağlayan hava süzgeci, iç iklimi korurken ve insanların konforunu arttırırken ısıtma ve soğutma maliyetlerini% 80'e kadar azaltır.

Atmosferi zararlı böcek ve böceklerden, tozdan, havadan, kirlilikten, kokulardan, kokulardan arındırır ve cereyan ile soğuk veya sıcak hava girişini önler.

Bir hava perdesinin çalışması, tüm açıklıkları kapsayan yüksek hızlı bir hava jetine dayanır. Isıtılmış hava perdeleri, insanlar üzerinde hava perdesini geçtiklerinde hava jeti ile rahatlık sağlar ve girişteki sıcaklığın korunmasına yardımcı olur.

Bizleri google aramalarında bizleri 2.el hava perdesi fiyatları, hava perdeleri, hava perdeleri fiyatları, hava perdeleri nedir, hava perdeleri ne işe yarar, hava perdelerimi, hava perdeleri elektrik tüketimi, hava perdeleri ankara, ısıtıcılı hava perdeleri, ısıtıcısız hava perdeleri, hava perdeleri genel tip, hava perdeleri ticari tip, hava perderi endüstriyel tip, ucuz hava perdeleri, kapı hava perdeleri, kapı hava perdeleri satış, ucuz hava perdeleri, hava perdeleri servis, servis hava perdeleri, kapı üstü hava perdeleri, hava perdeleri nerden satın alırım, hava perdeleri satın al,


Wentway Kapı Üstü Hava Perdeleri üretici firma Dizayn Klima Tesisat İnşaat Turizm Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi 
 
İVOGSAN Merkez Sanayi Sitesi 1354. Cadde 1346. Sokak No: 2 YeniMahalle / ANKARA-TÜRKİYE

Tel/Phone: +90 (312) 395 18 41-42-43 • Faks/ Fax: +90 (312)  395 55 31 Whatsapp +90 (533) 162 94 32

Hava Perdeleri ve Hava Perdesi - Kapı Üstü Hava Perdeleri Siteleri Alan Adı Tescil Alan Bulundurma SEO Tasarım ve Danışmanlık Hizmetleri Dizayn Klima Tesisat Turzim Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketine Ait Olup Wentway® Markası Dizayn Klima Adına Tescillidir.

 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.